FİRMA PROFİLİ

EGEBİMS 2017 yılında kaliteli ve doğal hafif yapı malzemeler üretmek amacıyla Elazığ Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyete geçmiştir. Firmamız yüksek teknoloji ile tamamen bilgisayar destekli ve el değmeden bims blok ve beton malzemeleri üretmektedir.
EGEBİMS 40.000 m2 açık ve 4.500 m2 kapalı alandaki tesislerimizde, alanında uzman ve tecrübeli kadrosu ve tam otomatik makinaları ile, ulusal ve uluslararası yönergelere uygun, 100.000 adet/gün kapasiteyle üretim yapmakta, ürünlerini firmamız bünyesindeki nakliye filosu ile müşterilerine ulaştırmaktadır.
EGEBİMS, bir Tiryakiler İnşaat Ltd. Şti. iştiraki olarak vizyoner, yenilikçi ve girişimci bir yaklaşımla hizmet vermektedir.
Bölgenin lider bims üreticilerinden biri olmayı hedefleyen EGEBİMS firma politikası olarak; ekonomik ve doğal bims üretimini ilke edinmiştir. Ayrıca bims üretimi alanındaki yenilikçi çözümler ile teknolojiyi yakından takip eden firmamız bims üretiminde kaliteyi ön planda tutmaktadır.
Ses ve ısı yalıtımı kanıtlanmış olan ürünlerimiz, uzun ömürlü yaşam alanlarının temel yapı taşıdır,
EGEBİMS olarak, sürekli gelişmeyi amaç edinerek, bilim ve teknolojiyi takip etmekte ve sürekli ürün gamını genişletmektedir.
EGEBİMS kurulduğu ilk günden bu güne belirlemiş olduğu hedefleri için kararlı,sabırlı ve sağlam adımlar atmakta ve üretim aşamasında çevreye ve insana son derece duyarlı hareket etmektedir.
Firma olarak en önemli önceliğimiz müşteri memnuniyeti olup, memnuniyeti sağlamak için sürekli kalite kontrol aşamasında olan üretimimiz yasa ve mevzuatlara uygun değişim çabası içinde pazarda söz sahibi olan bir marka haline gelmektir.

İLETİŞİM ÜRÜNLERİMİZ