MİSYON & VİZYON

MİSYONUMUZ
- Müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çözümler üreterek, belirlediğimiz hedeflere ulaşmak için teknoloji ve ar-ge çalışmalarına önem vererek, hafif yapı elemanları üretiminde ve inşaat sektöründe piyasanın ihtiyaçlarına göre ürünler üretmek ve sunmaktır.
- EGEBims faaliyet gösterdiği sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak, güvenilir, çevreye duyarlı ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak bu çerçevede projeler geliştirmeyi amaç edinmiştir.
- Bunun yanında en iyi şekilde müşterilerin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak, değer oluşturmayı esas alan kurumsal yapısı ve müşteri odaklı çalışma stratejisi beraberinde rekabetçi büyüme potansiyeli ile yerine getirmektir.

VİZYONUMUZ
- Bims üretiminde ve sektörümüzde güvenilir, kaliteli, sağlam ve ilkeli bir marka oluşturmaktır.
- Her alanda insanların yaşam kalitesini arttıracak ve benzerlerine örnek teşkil edecek projeler tasarlamak ve gerçekleştirmektir.
- Egebims müşteri memnuniyetini her şeyin önüne alarak kalite ve güven doğrultusunda pazar payını genişleterek daha fazla sayıda ihtiyaca cevap verebilme, müşterilerine ideal ve bireysel çözümler bulma, toplum sağlığına ve çevreye duyarlı olma ve yapı sektöründeki gelişmeleri takip ederek bu gelişmelere katkıda bulunmak hedefindedir.

İLETİŞİM ÜRÜNLERİMİZ